KONTAKT
Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail
biuro@kortunal.com
W bardzo pilnych sprawach
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Jesteśmy na Facebooku!
Informacje o firmie
"KORTUNAL - TURYSTYKA I PRZYGODA"
WSZYSTKO O FIRMIE

Firma ta powstała z naszej fascynacji Górami Sowimi, potrzeby przygody, zamiłowania do survivalu i miłości do niezwykłego miejsca, jakim jest Srebrna Góra. Po kilku latach przygód na własną rękę postanowiliśmy nasza pasję zamienić w pracę i źródło utrzymania. A był to rok 1998...

DZIAŁAMY JUŻ PONAD 15 LAT :)
Działalność na rynku prowadzimy od 1998 r., na podstawie Zezwolenia Wojewody Dolnośląskiego na Działalność Turystyczną nr 48/Z/2002. Od początku istnienia firmy nieprzerwanie organizujemy wycieczki, obozy, integracje, kursy szkoleniowe. W międzyczasie wspólnie z przyjaciółmi założyliśmy organizację - drużynę rekonstrukcji historycznej "Villsvin Hird" , która wzbogaciła nasze zajęcia historyczne, stworzyliśmy obozy fabularne "Silberberg" oparte na naszym autorskim systemie gry LARP w terenie (to jedyne takie obozy w Polsce) oraz wybudowaliśmy bazę noclegową "Warownia", która rozpoczęła działalność wiosną 2013 roku.

Staramy się, aby działalność naszej firmy przynosiła naszym klientom to, czego oczekują - prawdziwą przygodę, wrażenia, których się nie zapomina, radość z pokonywania słabości, euforię zdobywanych szczytów, zachwyt pięknem przyrody i zadumę nad tajemnicami historii. A nam samym satysfakcję z pracy.

Magdalena Baraniak i Paweł Łoza
Kortunal - Turystyka i Przygoda
ul. Warowna 2, 57-215 Srebrna Góra
e-mail biuro@kortunal.com
tel. kom: 604 755 659
  • Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej Gminy Stoszowice nr 795/2001
  • NIP 547-183-82-77
  • Regon 072736498
  • Zezwolenie na działalność turystyczną nr 48/Z/2002
  • Nr konta: PKO BP 63 1020 5138 0000 9602 0193 4876


NASZA EKIPA

Magdalena "Indiana" Baraniak - pracuje z młodzieżą od 1998 r. Absolwentka Wydziału Historii (specjalizacja nauczycielska) Uniwersytetu Wrocławskiego, będąc historykiem z zamiłowania, zajmuje się dziejami Srebrnej Góry, fortyfikacji i górnictwa srebra. Koordynuje zajęcia związane z Wikingami i średniowieczem (szef drużyny rekonstrukcyjnej "Villsvin Hird"), a ponadto kieruje reklamą "Kortunalu", zajmując sie amatorsko grafiką komputerową. Jest też głównym organizatorem obozów fabularnych "Silberberg" i jednym z twórców świata gry LARPA Silberberg.

Paweł "Halfar" Łoza - współzałożyciel firmy, podoficer rezerwy kompanii specjalnej, ma za sobą kilkanaście lat pracy z młodzieżą i dziećmi. Instruktor, wychowawca, z doskoku konsultant od pierwszej pomocy i realizator co bardziej makabrycznych zabiegów chirurgicznych (wyjmowanie kleszcza nożem, itd)
Zamiłowanie - survival. Prywatnie - od czasu do czasu narwany kowal i metalurg.

Kasia "Demon" Urbanik - instruktor, wychowawca i zaopatrzeniowiec, prowadzi zajęcia alpinistyczne, łucznicze, jest przewodnikiem terenowym, wychowawcą na obozach oraz członkiem wikińskiej grupy rekonstrukcyjnej. Podczas obozów jest zaopatrzeniowcem i organizatorką cateringu.
Prywatnie absolwentka resocjalizacji.

Katarzyna "Mi-Gotka" Wanat - odpowiada za zaopatrzenie, zaplecze żywnościowe i kwaterunkowe ośrodka "Warownia". dba o pełne brzuszki, dyscyplinę i porządek na terenie ośrodka.😉 Bierze również udział w prowadzeniu niektórych zajęć z rekonstrukcją historyczną.

Basia "Powój" Węgrzecka - instruktorka po szkoleniach survivalowych, opiekun kolonijny, rekonstruktorka historyczna, prywatnie studiuje kreację światów gier, uczy się charakteryzacji i wizażu.
Od 2016 roku w kadrze obozów Silberberg, jako autorka scenariuszy i jedna z szefów fabuły.
Artur "Elidis" Teodorski - od 2015 roku w kadrze obozów Silberberg, jako autor scenariuszy i jeden z szefów fabuły, rekonstruktor historyczny, opiekun kolonijny.

Zbyszek Rabenda - pracuje z nami z przerwami od 1999 r, czyli prawie od samego początku :) Instruktor znany z pogody ducha oraz zamiłowania do łażenia pod górkę, rodowity srebrnogórzanin, ostatnio również młody tatuś ;) Kiedy akurat nie trzyma nikogo na linie, bywa fotografem i grasuje po okolicy z wielgaśnym obiektywem, robiąc śliczne zdjęcia.

Pozostała część kadry obozów "Silberberg"


Bjorn, Birka i Bigos oraz Kija i Kora - nasze psy pracujące z grupami turystycznymi. Dbają o dobre samopoczucie uczestników (wszak śmiech to zdrowie ;)), o ich kondycje (w rzucaniu patykiem ;)) i zdrowie (wypraszając niepotrzebne kanapki ;)).
Psy są integralną częścią zespołu, pilnują terenu i pracują z dziećmi. Brego (na środku) już nam nie towarzyszy, odszedł za Tęczowy Most w zimie. Do psiej ekipy dołączają często psiaki przebywające u nas w "domu tymczasowym".
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze strony

Copyright © Kortunal


2,796,145 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.